Casa Playa Valeria Villa
A 3 hálószobás Casa Playa Valeria Villa Valeria del Mar gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a hozzávetőlegesen 500 méterre található Hemingway Valeria. A 2 fürdőszobás villa legfeljebb 5 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Balneario Heminway Carilo 2 km-re, míg a Reserva Natural körülbelül egy 10 perces autóútra van a Valeria del Mar városi villától. A La Nueva Posta nagyjából 4 km-re található, és a legjobb lehetőségeket kínálja a megfiatalodáshoz.
A Casa Playa Valeria Villa élvezheti a kertre néző kilátást.
A Valeria del Mar városi ingatlanban konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyha áll rendelkezésre. Az ingatlantól lépésre van a Tio Enrique, amely dél-amerikai ételeket kínál.
- Helyi látnivalók
- Carilo tengerpart1,9 km
- Carilo Golf Club2,6 km
- Allinonecarilo2,5 km
- Valeria del Mar-i tengerpart800 m
- Hamdouch1,9 km
- Cariló Arte Contemporáneo2,6 km
- Aire Libre850 m
- Carilói Kereskedelmi Központ2,7 km
- Balneario Heminway Carilo1,7 km
- La Proveeduria2,6 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel20 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Playa Valeria Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Playa Valeria Villa Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Playa Valeria Villa?
A Casa Playa Valeria Villa kapacitása 5 főig terjed. - ❓
A Casa Playa Valeria Villa konyhával berendezett?
A Casa Playa Valeria Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk az ingatlan ablakaiból?
Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Playa Valeria Villa vendégei vagyunk?
Valeria del Mar nevezetességei közé tartozik a Pinamar tengerpart és a Balneario Heminway Carilo, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Casa Playa Valeria Villa területétől. Ezenkívül a Reserva Natural (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.